Programlar

Pilates Yapmanın Temel Nedenleri

Güneş Pilates Studio

Programlarımız

Hizmetlerimiz
Kişiye Özel Aletli Pilates
Reformer egzersizlerinde amaç tüm vücudu çalıştırmaktır. Vücuttaki bölgeleri izole edip çalıştırmak mümkün olmasına rağmen reformer felsefesinde sadece belli başlı kas gruplarını çalıştırmak hedeflenmez. Kişi reformer ile çalışırken vücudun kuvvet merkezini de kullanır, böylece aslında kollarıyla bantları çekerken ya da bacaklarıyla footbarı iterken sadece tek bir kas grubuna yüklenmemiş olur. Vücuttaki tüm kas grupları aynı anda ve hemen hemen eşit düzeyde çalışır ve güçlenir. Bu reformer aletini diğer egzersiz aletlerinden ayıran en önemli özelliktir. Biz birebir reformer pilates derslerinde size en kısa sürede en hızlı sonucu vermek için çalışıyoruz.
Hamilelikte Pilates
Vücudu güçlü tutmanın en temel yolu spor ve fiziksel aktivitelerden geçiyor. Hamilelik döneminde yapılabilecek en faydalı sporlar arasında hamile pilatesi ve hamile yogası ilk sırada yer alıyor. Sadece fiziksel bir aktivite olmakla kalmayan hamile pilatesi; aynı zamanda sinirlerinize de iyi geliyor.
Aletli Grup Pilates Dersleri
Vücudun esnemesini sağlamak, tüm kas gruplarını harekete geçirmek, denge merkezini düzelterek, kişiye esneklik ve koordinasyon becerisi sağlanmaktadır. İdeal kilo değişim hedeflerini gerçekleştirmek için oldukça etkili bir egzersiz, antrenman programıdır.
Medikal Reformer Pilates
Medikal pilates,reformer adı verilen özel bir yatak ve 'Cadillac' adı verilen yayların olduğu platform üzerinde yapılır. Reformer ile tüm kaslar aynı anda, dengeli bir şekilde çalıştırılıyor. Pilates programında karın, sırt, bel, kalça ve bacak kaslarının kuvvetlendirilmektedir.
Call Now Button